Remus Kościerzyna

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

Świetny start w Spale

Email Drukuj PDF

Aż pięciokrotnie biegacze Remusa Kościerzyna stawali na podium podczas 21. Halowych Mistrzostw Polski Weteranów w lekkoatletyce. Trzy złote medale wywalczył  Leszek Zblewski, natomiast srebrny i brązowy medal ze Spały przywiózł Wojciech Pobłocki.

 

Przełajowe Mistrzostwa Polski bez sukcesów

Email Drukuj PDF

14 miejsce zajęła drużyna Remusa Kościerzyna podczas Przełajowych Mistrzostw Polski Seniorów, które w minioną sobotę odbyły się w Bydgoszczy. Najlepiej spośród trzyosobowego zespołu wypadł Leszek Zblewski, który na dystansie 4 km zajął 20 miejsce.

 

Ostatnie wyniki tenisistów

Email Drukuj PDF

Niezbyt udana okazała się ostatnia kolejna spotkań tenisistów stołowych rywalizujących o tytuł mistrza III i IV Ligi. Pierwszy zespół Remusa Kościerzyna przegrał na wyjeździe z drużyną Ares Service Nowy Dwór Gdański 3:7, natomiast drugi zespół uległ w Tczewie zespołowi UKS Hubertus Tczew. Kolejne mecze już 26 listopada, a już teraz zapraszamy kibiców do obejrzenia galerii zdjęć z poprzedniego spotkania KUKS Remus II Kościerzyna - UKS Olimpia Gniew zakończonego remisem 9:9.

Tenis stołowy

 

Poprawiony: środa, 01 czerwca 2016 09:52
 

Udane Biegi Niepodległościowe

Email Drukuj PDF

Aż sześciokrotnie biegacze Remusa Kościerzyna stawali na podium podczas ostatnich Biegów Niepodległościowych rozgrywanych w Borzytuchomiu, Gdyni, Goleniowie, Lęborku i Tczewie. Bardzo dobre starty zanotowali m.in. Kamil Wołoszyk i Leszek Zblewski oraz młodsi zawodnicy: Dawid Pobłocki, Kewin Trzebiatowski i Patryk Serkowski.

Co roku z okazji Święta Dnia Niepodległości w całym kraju rozgrywanych jest kilkadziesiąt biegów ulicznych i przełajowych. Co roku reprezentanci Remusa Kościerzyna starają się uczcić rocznicę odzyskania niepodległości na sportowo, tak też było i w tym roku.

 

Wyniki XVII Kościerskich Biegów Ulicznych

Email Drukuj PDF

Na gorąco przedstawiamy wyniki z biegu głównego XVII Kościerskich Biegów Ulicznych. Najszybciej 5-kilometrową trasę pokonał Przemysław Rojewski z Luzina. Drugie miejsce zajął Leszek Zblewski, reprezentant naszego klubu, natomiast trzecie Patryk Kamiński ze Starogardu Gdańskiego. W gronie kobiet pierwsza linię mety minęła Monika Czapiewska z UKS Olimpijczyk Skorzewo, druga była Weronika Wójcik (KKB Starogard Gdański), a trzecia Natalia Dzienniak z Lubichowa. Bieg ukończyły 82 dwie osoby.

WYNIKI XVII KOŚCIERSKICH BIEGÓW ULICZNYCH
Wyniki biegów młodzieżowych

W sumie w zawodach organizowanych przez KUKS Remus Kościerzyna i Centrum Kultury i Sportu w Kościerzynie przy wsparciu m.in. Miasta Kościerzyna i Powiatu Kościerskiego wzięło udział ok. 500 zawodników i zawodniczek z całego województwa pomorskiego. Najlepszych nagrodziliśmy medalami, statuetkami, pucharami natomiast wśród wszystkich rozlosowaliśmy atrakcyjne nagrody rzeczowe.

 

Sztafetowe mistrzostwa

Email Drukuj PDF

Sztafetowe mistrzostwaW minioną sobotę (1 października) na stadionie miejskim w Kościerzynie odbyły się Miejskie sztafetowe mistrzostwa w biegach przełajowych. Organizatorem zawodów był Kościerski Uczniowski Klub Sportowy Remus. W rywalizacji o tytuł mistrza miasta rywalizowali uczniowie szkół podstawowych i gimnazjów. Najlepszymi sztafetami okazały się zespoły ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Kościerzynie (zwycięstwo wśród dziewcząt i chłopców) oraz Gimnazjum nr 2 (dziewczęta) i Gimnazjum nr 1 (chłopcy). Zapraszamy do galerii zdjęć i obejrzenia relacji wideo.

 

Dwa zwycięstwa Remusa

Email Drukuj PDF

Tenisiści stołowy Remusa Kościerzyna kontynuują dobre występy w rozgrywkach III i IV ligi. W miniony weekend na trzy rozegrane spotkania wygrali dwa. Na początku w zaległym meczu drugiej kolejki III ligi Remus Kościerzyna pewnie pokonał zespół AZS-AWF III Gdańsk w stosunku 9:1. Niedługo potem nasi trzecioligowcy zmierzyli się z drugim zespołem AZS-AWF Gdańsk. Po zaciętym meczu niestety przegrali 6:4, mimo to zachowali wysoką pozycję w tabeli (3 lokata).

W czwartej lidze zespół KUKS Remus II Kościerzyna kontynuuje dobre starty. Po zwycięstwie w pierwszym spotkaniu także w drugiej kolejce nasi ligowcy zdobyli komplet punktów.Tym razem na wyjeździe pokonali 7:10 GOK Ryjewo. Dzięki temu zespół został liderem IV ligi.

 

XXIX Bieg Mazurka Dąbrowskiego

Email Drukuj PDF

Zwycięstwa Leszka Zblewskiego, Kamila Wołoszyka i Dawida Pobłockiego to najważniejszy, indywidualny dorobek Remusa Kościerzyna osiągnięty podczas XXIX Biegu Mazurka Dąbrowskiego, który 25 września odbył się w Będominie. W klasyfikacji drużynowej nasz klub zajął drugie miejsce ulegając jedynie licznej grupie z Lęborka. Zapraszamy do obejrzenia filmiku z trasy oraz GALERII ZDJĘĆ.

 


Strona 25 z 27

Kościerskie Biegi Uliczne

Główny sponsor

Reklama

Patron medialny

Reklama
Reklama

Współpraca

Reklama

Sponsorzy

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Partnerzy


UKS Olimpijczyk Skorzewo

UKS Ekonomik-Maratończyk Lębork

nastadiony.pl

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 83 gości