Remus Kościerzyna

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

Srebro Patryka Serkowskiego!

Email Drukuj PDF

Bardzo dobrze spisał się Patryk Serkowski podczas Wojewódzkiej Gimnazjady w lekkoatletyce, która wczoraj (22 maja) odbyła się w Chojnicach. Podopieczny trenera Wojciecha Pobłockiego w biegu na 600 m zajął drugie miejsce z czasem 1:28.53. Wynik ten jest nowym rekordem życiowym zawodnika. Nowy rekord życiowy podczas tych zawodów uzyskała także inna zawodniczka Pobłockiego - Weronika Lizakowska, który dystans 600 m  pokonała w 1:47.92.

 

Jubileusz 10-lecia Klubu

Email Drukuj PDF

Wczoraj w głównej sali budynku Strzelnicy odbyły się oficjalne obchody jubileuszu 10-lecia naszego Klubu. Na spotkaniu poznaliśmy krótką historię i osiągnięcia wszystkich sekcji, nagrodziliśmy najlepszych lekkoatletów oraz osoby, które przez ten czas działały na rzecz Kubu. Wśród gości znalazły się takie osoby jak burmistrz Zdzisław Czucha, który przez wiele lat pełnił rolę prezesa naszego Klubu, starosta Piotr Lizakowski, długoletnia członkini naszego Klubu - Mirosława Dunst, rodzice i sami zawodnicy, a wśród nich ci najlepsi: Artur Papinigus i Leszek Zblewski.

Zachęcamy do obejrzenia zdjęć z tego wydarzenia: GALERIA.

 

Dobre starty przed sezonem

Email Drukuj PDF

Udanie rozpoczęli starty po sezonie zimowym nasi reprezentanci. Biegacze Remusa z bardzo dobrej strony zaprezentowali się m.in. w Kwidzynie, Lęborku, Linii, Starogardzie Gdańskim i Sztumie. Wysokie pozycje w trzech biegach zajmował Kamil Wołoszyk, który zwyciężył w biegach juniorów w Żukowie i Lęborku.

 

Wołoszyk 11 na mistrzostwach Polski

Email Drukuj PDF

Kamil Wołoszyk (Remus Kościerzyna) zajął 11 miejsce podczas Mistrzostw Polski Juniorów w biegach przełajowych rozgrywanych w minioną sobotę (24 marca) w Szczecinie. Występ Kamila to jedyny sukces naszych reprezentantów odniesiony na tych zawodach. Dominika Guzman w swoim debiucie zajęła odległe, 60 miejsce.

 

Świetny start w Spale

Email Drukuj PDF

Aż pięciokrotnie biegacze Remusa Kościerzyna stawali na podium podczas 21. Halowych Mistrzostw Polski Weteranów w lekkoatletyce. Trzy złote medale wywalczył  Leszek Zblewski, natomiast srebrny i brązowy medal ze Spały przywiózł Wojciech Pobłocki.

 

Przełajowe Mistrzostwa Polski bez sukcesów

Email Drukuj PDF

14 miejsce zajęła drużyna Remusa Kościerzyna podczas Przełajowych Mistrzostw Polski Seniorów, które w minioną sobotę odbyły się w Bydgoszczy. Najlepiej spośród trzyosobowego zespołu wypadł Leszek Zblewski, który na dystansie 4 km zajął 20 miejsce.

 

Ostatnie wyniki tenisistów

Email Drukuj PDF

Niezbyt udana okazała się ostatnia kolejna spotkań tenisistów stołowych rywalizujących o tytuł mistrza III i IV Ligi. Pierwszy zespół Remusa Kościerzyna przegrał na wyjeździe z drużyną Ares Service Nowy Dwór Gdański 3:7, natomiast drugi zespół uległ w Tczewie zespołowi UKS Hubertus Tczew. Kolejne mecze już 26 listopada, a już teraz zapraszamy kibiców do obejrzenia galerii zdjęć z poprzedniego spotkania KUKS Remus II Kościerzyna - UKS Olimpia Gniew zakończonego remisem 9:9.

 

Poprawiony: wtorek, 26 listopada 2019 14:28
 

Udane Biegi Niepodległościowe

Email Drukuj PDF

Aż sześciokrotnie biegacze Remusa Kościerzyna stawali na podium podczas ostatnich Biegów Niepodległościowych rozgrywanych w Borzytuchomiu, Gdyni, Goleniowie, Lęborku i Tczewie. Bardzo dobre starty zanotowali m.in. Kamil Wołoszyk i Leszek Zblewski oraz młodsi zawodnicy: Dawid Pobłocki, Kewin Trzebiatowski i Patryk Serkowski.

Co roku z okazji Święta Dnia Niepodległości w całym kraju rozgrywanych jest kilkadziesiąt biegów ulicznych i przełajowych. Co roku reprezentanci Remusa Kościerzyna starają się uczcić rocznicę odzyskania niepodległości na sportowo, tak też było i w tym roku.

 


Strona 27 z 29

Kościerskie Biegi Uliczne

Główny sponsor

Reklama

Patron medialny

Reklama
Reklama

Współpraca

Reklama

Sponsorzy

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Partnerzy


UKS Olimpijczyk Skorzewo

UKS Ekonomik-Maratończyk Lębork

nastadiony.pl

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 10 gości