Remus Kościerzyna

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

Sprawdzili się w Teście Coopera

Email Drukuj PDF

Kościerski Test Coopera37 zawodników wzięło udział w Kościerskim Teście Coopera, który 14 września 2011 r.odbył się na nowym boisku lekkoatletycznym przy Powiatowym Zespole Szkół nr 3 w Kościerzynie. Najlepsze wyniki osiągali reprezentanci UKS Olimpijczyk Skorzewo: Daniel Pek (3850 m) i Monika Czapiewska (3440 m). Miejsca na podium wśród kobiet zajęły także Monika Labuda i Karolina Półczyńska (obie UKS Olimpijczyk Skorzewo), natomiast grono medalistów wśród mężczyzn uzupełnili reprezentanci Remusa: Leszek Zblewski i Błażej Wnuk.

 

Wyniki Kościerskiego Testu Coopera

Email Drukuj PDF

Zakończył się Kościerski Test Coopera. Na starcie zawodów przeprowadzonych na nowym obiekcie lekkoatletycznym przy PZS nr 3 w Kościerzynie stanęło blisko 40 osób. Wśród wszystkich zawodników dopingowanych przez mocno zaangażowanych kibiców najlepszy wynik uzyskał Daniel Pek. Reprezentant UKS Olimpijczyka Skorzewo, podopieczny trenera Leszka Zblewskiego, w czasie 12 minut pokonał dystans 3850 m. Najlepszy wynik wśród kobiet uzyskała Monika Czapiewska. Koleżanka klubowa Daniela pokonała dystans 3440 m.

WYNIKI KOŚCIERSKIEGO TESTU COOPERA

Wśród wszystkich uczestników rozlosowano nagrody rzeczowe. Zawodnikiem, który otrzymał nagrodę główną - głośniki Creative 5.1 był Marcin Edel. Głównym sponsorem zawodów był Powiat Kościerski.

 

Mistrzostwa Okręgu Młodzików

Email Drukuj PDF

7-osobowa reprezentacja Remusa Kościerzyna brała udział w Mistrzostwach Okręgu Młodzików, które 3 września odbyły się na stadionie lekkoatletycznym przy AWFiS Gdańsk. Nasi młodzi biegacze wrócili bez medali, jednak większość z nich pokazała się z bardzo dobrej strony. Najlepszy występ zanotował Patryk Serkowski, który zajął czwarte miejsce z nowym rekordem życiowym 2:54.53 w biegu na 1000 m. Blisko podium w biegu na 300 m była także Wiktoria Hendryk. Nasza sprinterka uzyskała czas 45.74, jedynie o 0,02 s gorszy od jej rekordu życiowego.

 

Rekordy życiowe w Chojnicach

Email Drukuj PDF

Udany start zanotowali biegacze Remusa Kościerzyna podczas sobotniego mityngu wakacyjnego w Chojnicach. Kamilowi Wołoszykowi udało się poprawić rekord życiowy w biegu na 600 m (1:27.24). Rekordy życiowe poprawiali również Wiktoria Hendryk (100 m - 13.84), Olimpia Podolska (600 m - 1:59.33) i Weronika Pustułka (1:53.46). Ponadto Paulina Kliniewska poprawiła własny rekord klubu juniorek w biegu na 600 m (1:46.87).

 

Słaby start w Gdańsku

Email Drukuj PDF

11 miejsce Kamila Wołoszyka i 15 pozycja Mateusza Kąkola to dorobek naszych zawodników wywalczony podczas 18. Biegu św. Dominika w Gdańsku. Nasi reprezentanci w biegu otwartym na dystansie ok. 5 km spisali się niestety poniżej oczekiwań. Zwycięstwo odniósł reprezentant Białorusi Litovzik Sapten. Zawody rozegrano w centrum miasta podczas Jarmarku św. Dominika, natomiast głównym punktem imprezy był bieg elity i towarzyszące mu mistrzostwa Polski w biegu ulicznym na 10 km.

 

Obóz sportowy we Wdzydzach

Email Drukuj PDF

Obóz we WdzydzachGrupa młodych zawodników trenujących pod okiem Wojciecha Pobłockiego uczestniczyła w obozie kondycyjnym. Zgrupowanie odbyło się we Wdzydzach, a jego celem było przygotowanie zawodników do startów w drugiej części sezonu. Zawodnicy podczas obozu poza bieganiem i pracą nad kondycją oraz szybkością podnosili swoją sprawność ogólną ćwicząc m.in. na płotkach, materacach oraz przy użyciu piłek lekarskich. Nie zabrakło też czasu na chwilę relaksu, podczas którego zawodnicy odwiedzili m.in. wierzę widokową. Aby sprawdzić jak przygotowują się nasi zawodnicy do kolejnych startów zapraszamy do obejrzenia zdjęć z obozu.

 

Nowa odsłona strony

Email Drukuj PDF

Po raz kolejny nasza strona zmienia swój wygląd. Tym razem zmiany podyktowane są przenosinami na nowy serwer i instalacją nowego systemu zarządzania treścią. Głównym celem zmian jest przede wszystkim ułatwienie wspomnianego zarządzania stroną i uruchomienie elektronicznych zapisów na imprezy organizowane przez KUKS Remus. Od dzisiaj wszystkie informacje na temat klubu znajdziecie pod adresem www.remuskoscierzyna.pl. Poprzednia strona (www.remus.cba.pl) przez jakiś czas będzie działała w formie archiwum, jednak po przeniesieniu wszystkich treści na nowy serwer przestanie działać.

 


Strona 28 z 28

Kościerskie Biegi Uliczne

Główny sponsor

Reklama

Patron medialny

Reklama
Reklama

Współpraca

Reklama

Sponsorzy

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Partnerzy


UKS Olimpijczyk Skorzewo

UKS Ekonomik-Maratończyk Lębork

nastadiony.pl

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 30 gości