Remus Kościerzyna

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Start

Rekordy życiowe w Chojnicach

Email Drukuj PDF

Udany start zanotowali biegacze Remusa Kościerzyna podczas sobotniego mityngu wakacyjnego w Chojnicach. Kamilowi Wołoszykowi udało się poprawić rekord życiowy w biegu na 600 m (1:27.24). Rekordy życiowe poprawiali również Wiktoria Hendryk (100 m - 13.84), Olimpia Podolska (600 m - 1:59.33) i Weronika Pustułka (1:53.46). Ponadto Paulina Kliniewska poprawiła własny rekord klubu juniorek w biegu na 600 m (1:46.87).

Stawkę startujących w sobotę zawodników uzupełnił Patryk Serkowski, który w biegu na 600 m uzyskał czas 1:36.87, niewiele gorszy od swojego najlepszego wyniku w sezonie (1:36.00).

600 metrów mężczyzn
Bieg 1/3    17:30
1    PEK Daniel    91-11-28    UKS Olimpijczyk Skorzewo    POM    1:24.67
2    FALKOWSKI Adam    94-01-21    RKS Rumia    POM    1:25.51
3    BORYŁO Mateusz    95-04-02    GKS Tęcza Nowa Wieś Lęborska    1:25.74
4    WOŁOSZYK Kamil    93-07-08    KUKS Remus Kościerzyna    POM    1:27.24    PB
5    DUCHNOWSKI Adam    96-08-17    MMKS Gdańsk    POM    1:29.20    PB
6    OBECNY Mateusz    97-04-12    CMKL Człuchów    POM    1:29.56
7    WYSOCKI Krzysztof    96-04-12    MKS Sambor Tczew    POM    1:29.70    PB
8    GODLEWSKI Damian    94-08-11    MKS Truso Elbląg    1:30.05
9    SOWIŃSKI Patryk    96-05-04    MKS Sambor Tczew    POM    1:37.61
Bieg 2/3    17:30
1    GRABKOWSKI Paweł    91-11-04    SKLA Sopot    POM    1:28.75
2    WILKOWSKI Tomasz    96-02-01    ULKS Talex Borzytuchom    POM    1:29.65    PB
3    DYS Marcin    96-04-13    LKS Jantar Ustka    POM    1:30.65
4    KLAWIKOWSKI Damian    96-02-21    RKS Rumia    POM    1:33.80
5    KONOPSKI Kacper    95-01-01    MKS Truso Elbląg    1:34.65
6    SERKOWSKI Patryk    97-03-04    KUKS Remus Kościerzyna    POM    1:36.87
7    KOPECKI Marcin    99-01-01    LKS Zantyr Sztum    POM    1:51.47
8    WILCZEWSKI Mateusz    98-01-01    LKS Zantyr Sztum    POM    1:56.73
9    CZAPIGA Patryk    97-01-01    UKS Wiking Rychnowy    POM    2:09.83

100 metrów kobiet
Bieg 4/7    +2,0    14:10
1    RUDEK Julita    95-02-22    WKS Flota Gdynia    POM    13.51    PB
2    HENDRYK Wiktoria    97-01-05    KUKS Remus Kościerzyna    POM    13.84    PB
3    MUCZYŃSKA Julia    96-10-08    MMKS Gdańsk    POM    13.86    PB
4    SCHUSTER Julianna    97-05-17    MMKS Gdańsk    POM    14.12    PB
5    DRAB Klaudia    97-09-26    ULKS Talex Borzytuchom    POM    14.36
6    OPENKOWSKA Dagmara    97-07-31    LLKS Smętowo Graniczne    POM    14.65

200 metrów kobiet
Bieg 4/5    +3,2    16:50
1    BREZA Agnieszka    95-02-23    RKS Rumia    POM    26.69    PB
2    BUCHAJCZYK Anna    95-03-23    KS Gwardia Piła    WLP    28.17    PB
3    HENDRYK Wiktoria    97-01-05    KUKS Remus Kościerzyna    POM    28.62
4    ADAMEK Klaudia    99-03-22    KS Gwardia Piła    WLP    29.47
5    WILMA Roksana    97-01-01    MMKS Gdańsk    POM    29.98

600 metrów kobiet
Bieg 2/5    17:50
1    PRZYBYSZEWSKA Paulina    97-12-03    LKS Jantar Ustka    POM    1:42.56    PB
2    KLINIEWSKA Paulina    92-08-23    KUKS Remus Kościerzyna    1:46.87
3    ZWARA Weronika    96-06-06    UKS Olimpijczyk Skorzewo    POM    1:48.58
4    KOŁODZIEJCZYK Martyna    93-12-30    UKS Wiking Rychnowy    POM    1:52.35    PK
5    JASNOCH  Patrycja    98-01-01    ULKS Talex Borzytuchom    POM    1:57.25
6    GAJDARENKO Paulina    98-02-09    KS Polonia Pasłęk    1:58.59
7    TUR Izabela    96-05-07    ULKS Talex Borzytuchom    POM    1:58.67
8    TATAREWICZ Angelika    98-04-26    MKS Truso Elbląg    WMZ    2:00.48
9    DUŁAK Ewelina    98-01-01    UKS Olimpijczyk Skorzewo    POM    2:01.81    PB
10    SZEMELA  Wiktoria    98-01-01    ULKS Talex Borzytuchom    POM    2:02.17
11    MEGIER Anita    97-01-01    UKS Dziewiątka Starogard Gdański    POM    2:07.18    PK
Bieg 3/5    17:50
1    STERANKA Marcelina    96-12-24    ULKS Talex Borzytuchom    POM    1:49.86
2    MUCZYŃSKA Julia    96-10-08    MMKS Gdańsk    POM    1:52.86
3    PAWŁOWSKA Kamila    00-07-18    KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie    WMZ    1:54.51
4    GUZIŃSKA Natalia    97-01-01    ULKS Talex Borzytuchom    POM    1:58.68
5    PODOLSKA Olimpia    96-04-11    KUKS Remus Kościerzyna    POM    1:59.33
6    ADAMCZYK Patrycja    99-05-19    KS Polonia Pasłęk    WMZ    1:59.56
7    STACHYRA Paulina    98-08-29    SKLA Słupsk    POM    1:59.74
8    BRZOZOWSKA Malwina    00-01-01    ULKS Talex Borzytuchom    POM    2:09.01
9    POLANOWSKA Julia    99-01-01    LKS Zantyr Sztum    POM    2:14.42
Bieg 4/5    17:50
1    GÓRECKA Patrycja    95-08-13    SKLA Słupsk    POM    1:47.69    SB
2    OSIOWY Weronika    98-10-21    CMKL Człuchów    POM    1:50.31
3    JABŁOŃSKA Natalia    97-06-27    UKS Czapla Białe Błota    KPO    1:50.78
4    PUSTUŁKA Weronika    98-01-23    KUKS Remus Kościerzyna    POM    1:53.46    PB
5    DRYGALSKA Zuzanna    99-04-27    CMKL Człuchów    POM    1:53.90
6    GORCZYCA Wiktoria    97-07-28    MKL Lider Malbork    POM    1:54.00
7    KIEJZIK Marta    98-06-13    CMKL Człuchów    POM    1:55.14    PB
8    CIUPAK Magda    99-01-01    LKS Zantyr Sztum    POM    1:57.59
9    KOSTKA Natalia    98-02-05    UKS Olimpijczyk Skorzewo    POM    1:59.16
10    KOWALEWSKA Magda    99-01-01    ULKS Talex Borzytuchom    POM    2:03.01
11    KURS Paulina    97-12-15    UKS Olimpijczyk Skorzewo    POM    1:42.88
12    STANKIEWICZ Martyna    96-03-24    ULKS Talex Borzytuchom    POM    2:08.41

Pełne wyniki: http://www.pomozla.pl/wp-content/uploads/2011/08/Chojnice-27.08.2011.rtf.

 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież


Główny sponsor

Reklama

Patron medialny

Reklama
Reklama

Współpraca

Reklama

Sponsorzy

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Partnerzy


UKS Olimpijczyk Skorzewo

UKS Ekonomik-Maratończyk Lębork

nastadiony.pl