Remus Kościerzyna

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Start

Życiowy sukces Olimpii Breza, juniorki młodszej pierwszego roku !!!

Email Drukuj PDF

W pięknej, krytej hali toruńskiej odbyły się Halowe Mistrzostwa Polski Juniorów i juniorów młodszych 9-11.02.2018.
Nasza zawodniczka z kościerskiego klubu Remus, Olimpia Breza odniosła wspaniały sukces zdobywając złoty medal na 2000m.
Uzyskała bardzo dobry czas 6.26.26 wygrywając 7 sekundową przewagą nad drugą zawodniczką Agnieszką Lubawską z Bielska Białej. Nasza zawodniczka pobiegła zdecydowanie od samego początku biegu. Do 400m zajmowała drugą pozycję, po czym uderzyła zdecydowanie do przodu. Nie oddała już prowadzenia do końca biegu utrzymując dużą przewagę. Olimpia poprowadziła bieg taktycznie w stu procentach, biegnąc każdą dwusetkę w równym czasie. Była bardzo zdeterminowana i dobrze kontrolowała tempo biegu. Uważam, że zawodniczka w pełni zasłużyła na ten sukces sumienną i wytrwałą pracą treningową. Jest zawodniczką o dużym potencjale sportowym. Myślę, że przyszłość kariery sportowej stoi przed nią otworem. Teraz najbliższe zmagania krajowe to wiosenne przełaje, których Mistrzostwa Polski odbędą się w Żaganiu.

Wśród juniorów młodszych pobiegł nasz zawodnik Paweł Dobberstein także na 2000m. Pomimo życiówki jaką odniósł 5.58.22 zajął miejsce w drugiej dziesiątce. W swoim roczniku był 2.
W najbliższą sobotę wystąpi w toruńskiej arenie nasza najlepsza zawodniczka Weronika Lizakowska podczas Mistrzostw Polski seniorów na 1500m.

Trzymamy kciuki.


Link do biegu na YouTube
Link do dekoracji na Youtube

Poprawiony: poniedziałek, 18 maja 2020 17:57  

Główny sponsor

Reklama

Patron medialny

Reklama
Reklama

Współpraca

Reklama

Sponsorzy

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Partnerzy


UKS Olimpijczyk Skorzewo

UKS Ekonomik-Maratończyk Lębork

nastadiony.pl