Dwa oblicza Remusa.

niedziela, 10 lutego 2019 21:28 Zbigniew Kobus
Drukuj

W niedzielę 3 lutego koszykarze Remusa rozegrali kolejny mecz wojewódzkiej ligi młodzików U-13 M. tym razem w hali Sokolnia podejmowali zespół SKS Starogard Gdański.
Pierwsza połowa meczu w wykonaniu koszykarzy Remusa była fatalna.
Pierwsze punkty, kościerscy zawodnicy, zdobyli w 5 minucie przy 15 punktach przeciwnika. Ta część gry zakończyła się wysokim zwycięstwem zawodników ze Starogardu 63:30.
Po przerwie nastąpił zwrot w grze Remusa, zawodnicy z Kościerzyny byli równorzędnym przeciwnikiem dla starogardzkiej drużyny. Drugą połowę Remus przegrał tyko różnicą 2 punktów, a ostateczny wynik to 104:69 ( 28:13, 35:17, 24:14, 17:25) dla przyjezdnych. Dla Remusa punkty zdobyli: Adam Lorbiecki - 22, Filip Pobrucki - 14, Jacek Nosek - 10, Jakub kluka - 9, Szymon Nosiński - 6, Bartłomiej Borzyszkowski - 6, Michał Majewski - 1, Paweł Wolf - 1.

Ostatni mecz tej rundy Remus rozegra 1 marca w Gdańsku. Bez względu na wynik kolejne mecze zawodnicy z Kościerzyny będą rozgrywać w grupie C wojewódzkiej ligi młodzików walcząc o miejsca 11-14.

Poprawiony: wtorek, 12 lutego 2019 08:06